't Goed Leven in Stokrooie in 'Met Vier in Bed' - VTM

Dinsdag 5 juli stellen Ilse en Ronny hun B&B 't Goed Leven in Stokrooie voor tijdens het programma 'Met vier in Bed'. Sinds 2014 baten Ilse en Ronny in de Sint-Amandusstraat hun B&B / fietscafé uit. In hun verblijf primeert het thuisgevoel: de kamers zijn gezellig en romantisch ingericht en de gasten of toevallige passanten zijn op elk moment van de dag welkom op het grote terras of in de openhaardkamer.

'Met vier in Bed' - dinsdag 5 juli 2016 om 21.30 uur - VTM

Tekst: Marc Deferme
Foto: VTM - Medialaan

Fietscafé en B&B in voormalige 'Ecole de Vie' in Stokrooie

Op dinsdag 2 december 2014 opent Ilse samen met haar man Ronny fietscafé en B&B ‘t Goed Leven de deuren in Stokrooie. Het voormalige en gekochte pand van Chambres d’Hotes Ecole de Vie met grote kamers en tuin in de Sint-Amandusstraat 32 in Stokrooie is voortaan de nieuwe B&B en fietscafé.

Hun adres aan de Zolderse Kiezel 100 in Tuilt-Kuringen behoort dan tot de verleden tijd. In een dikke maand tijd is de inrichting volledig terug in orde gemaakt. De gasten kunnen voortaan logeren in drie ruime gastenkamers, later uitbreidbaar met nog eens drie logeerruimtes.

Elke vrijdag- en zaterdagavond wordt er een huiskamerrestaurant of degustaties gehouden. Ook kookworkshops zitten in het aanbod.

Fietsers welkom
Fietsers, wandelaars en andere bezoekers zijn er ook dagelijks welkom tussen 10 en 18u, behalve ‘s maandags.

 

www.goedleven.be

Tekst: De Smaak van de Horeca

Zoek in Stokrooie.be

Onze sponsors

Dagelijkse Weersvoorspelling voor Stokrooie

VRT NWS

Petra De Sutter wordt nieuwe rector UGent, ze verslaat Rik Van de Walle met grote voorsprong
Petra De Sutter is de nieuwe rector van de UGent. Ze verlaat definitief de politiek om de universiteit te leiden. De Sutter won overtuigend, bij alle kiesgroepen. Ze behaalde gemiddeld 71 procent van de stemmen. Rik Van de Walle volgt zichzelf dus niet op voor een 3e termijn.
>> meer lezen