Kapsalon Greta geopend aan de Waterlozestraat

In december 2014 heeft Greta Meynen een kapsalon geopend aan de Waterlozestraat 12 te Stokrooie. Het kapsalon is zowel voor dames en heren.

Ook voor nagelverzorging en gellak kan je bij Greta terecht.

Het kapsalon is geopend van dinsdag tot zaterdag. Bellen voor een afspraak kan op  011/213115.

Tekst en foto: Theo Vallons

Reactie schrijven

Commentaren: 2
  • #1

    Magda (donderdag, 01 oktober 2015 15:26)

    Blij dat ik dit kapsalon heb leren kennen. Zonder dat ik het zelf onder woorden kon brengen, gaf Greta me het kapsel dat ik wou. Vakmanschap! Ben bij de duurste en meest exclusieve kappers geweest, maar nooit was het zo mooi. Om dan nog over de prijs te zwijgen. sorry Greta, ga niet teveel reclame maken want als iedereen afkomt, heb je misschien geen tijd meer voor mij. Grapje
    Tot binnenkort
    Magda

  • #2

    Heidi (dinsdag, 22 december 2015 19:27)

    Een top kapster...Weet perfect wat de klant wilt !!Geen enkele kapper of kapster wist mij een goed kapsel te geven tot dat ik terecht kwam bij greta die mij het kapsel gaf waar ik super tevreden mee ben
    Doe zo voort Greta !!

Zoek in Stokrooie.be

Onze sponsors

Dagelijkse Weersvoorspelling voor Stokrooie

VRT NWS

'Big, Beautiful Bill' van Trump goedgekeurd in Huis van Afgevaardigden, ondanks recordspeech van Democraat
In het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden is de begrotingswet van Donald Trump goedgekeurd, beter bekend als de 'Big, Beautiful Bill'. Een belangrijk moment in de tweede ambtstermijn van de president. De Democratische minderheidsleider Hakeem Jeffries probeerde de stemming zo lang mogelijk uit te stellen, met een recordtoespraak van 8 uur en 44 minuten.
>> meer lezen