André Bijnens overleden

Op 7 januari is André Bijnens overleden. Hij was gepensioneerd ambtenaar van de Stad Hasselt en woonde tot over enkele jaren geleden nog in "zijn" Stokrooie. Hij was graag gezien in Stokrooie en was lid van vele verenigingen. Ook was hij bestuurslid in de Raad van Beheer van het Ontmoetingscentrum Stokrode. 

André wist enorm veel over de geschiedenis van Stokrooie en Kuringen en heeft ook voor deze website verschillende historische artikels geschreven. Waaronder het stukje "Stokrooie van vroeger tot nu" waarin hij het ontstaan en de geschiedenis van Stokrooie beschrijft. Hij was ook auteur van enkele boeken. 

André Bijnens is 83 jaar geworden en de uitvaartliturgie gaat door op maandag 14 januari 2019 om 10.30 uur in de St.-Gertrudiskerk van Kuringen-Centrum. 

Tekst: Marc Deferme

Foto: Ingrid Schepers

 

 

Zoek in Stokrooie.be

Onze sponsors

Dagelijkse Weersvoorspelling voor Stokrooie

VRT NWS

Petra De Sutter wordt nieuwe rector UGent, ze verslaat Rik Van de Walle met grote voorsprong
Petra De Sutter is de nieuwe rector van de UGent. Ze verlaat definitief de politiek om de universiteit te leiden. De Sutter won overtuigend, bij alle kiesgroepen. Ze behaalde gemiddeld 71 procent van de stemmen. Rik Van de Walle volgt zichzelf dus niet op voor een 3e termijn.
>> meer lezen