Coronatijden in Stokrooie

Theo Vallons is tijdens de voorbije maanden "in zijn kot" gebleven maar heeft toch heel wat kunnen wandelen. Het mooie weer was zeker meegenomen. Theo heeft tijdens zijn wandeltochten prachtige foto's gemaakt in en om Stokrooie. 

 

STOKROOIE, Pinksteren 2020
Na 8 weken corona-tijden blijven vele mensen hun conditie onderhouden met wandelen of fietsen. Zelf sluit ik graag erbij aan om te wandelen.

 

Wat mij dadelijk opvalt is dat je veel knuffelbeertjes ziet achter de ramen. Witte lakens aan de vensters en deuren met als opschrift “dank je wel voor de goede zorgen” je kan er onmogelijk naast kijken. Onderweg ook veel hartjes gezien, getekend met krijt op straat.

 

Het basisonderwijs de Startlijn maakt zich voor 15 mei klaar om de kinderen met open armen te ontvangen. De hefbomen aan de school zullen voor het eerst in werking treden, zodat de kinderen veilig naar school kunnen gaan.

 

En vertrekkend vanaf thuis heb ik enkele grote wandelingen gemaakt. Hierbij de foto’s van onderweg: De Groene Delle, Abdij Herkenrode, de Platwijers in Zonhoven, de Herkenrodebossen in Kermt en Thiewinkelbos.


Tekst en foto's: Theo Vallons     

 

Zoek in Stokrooie.be

Onze sponsors

Dagelijkse Weersvoorspelling voor Stokrooie

VRT NWS

Auto van gezin rijdt tegen brugpijler in Wezembeek-Oppem: oma overleeft klap niet, vader en kind in levensgevaar
Bij een zwaar ongeval zondagmorgen op de buitenring in Wezembeek-Oppem is een oudere vrouw om het leven gekomen. 4 andere personen, onder wie 2 kinderen, zaten gekneld en moesten door de brandweer bevrijd worden. Zij werden zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De vader en 1 van de kinderen zijn in levensgevaar.
>> meer lezen