Virginie Philippens werd 101 jaar in Stokrooie

Op donderdag 17 juni 2021 was het een heel speciale dag. De verjaardag van Virginie Philippens in Stokrooie. En haar 101 jaar vieren deed ze thuis aan het kanaal, onder een verzorgde feesttent. Het was zeer warm en samen met haar kinderen, familie, geburen en vrienden werd het een fijne dag. Proficiat Virginie en tot volgend jaar! 

Tekst: Marc Deferme

Foto's: Ingrid Schepers

Virginie Philippens samen met haar kinderen
Virginie Philippens samen met haar kinderen

Virginie is een eeuw oud in Stokrooie

Op woensdag 17 juni 2020 werd Virginie Philippens 100 jaar. 


Virginie werd een eeuw geleden geboren in Bolderberg. Ze groeide op aan het kanaal in Stokrooie en trouwde met ‘Toine’ in mei 1946. Ze kregen 6 kinderen en het nageslacht telt nu 11 klein- en 14 achterkleinkinderen. 
Ze had zich zo verheugd op haar groot feest maar wegens corona kan dit niet doorgaan. 
De geburen hebben feestelijk versierd en de feestlocatie ziet er piekfijn uit. 

Tekst en foto's locatie: Marc Deferme



Zoek in Stokrooie.be

Onze sponsors

Dagelijkse Weersvoorspelling voor Stokrooie

VRT NWS

Fors verhoogd, maar bijdragen niet: pensioenen zelfstandigen in België zijn OESO en experten doorn in het oog
Sinds zowat 4 jaar zijn de pensioenen voor zelfstandigen zo fors opgetrokken dat ze kunnen concurreren met die van de werknemers uit de privésector. Alleen betalen die zelfstandigen nog altijd dezelfde lage sociale bijdragen van voorheen. Onhoudbaar, zegt de internationale economische organisatie OESO al sinds de hervorming werd doorgevoerd. Maar ook deze regering lijkt een oogje dicht te knijpen.
>> meer lezen