Peter Delorge als gasttrainer

Woensdag 14 mei 2008

Trainer Jean-Paul Meus had weer een mooie verrassing voor zijn duiveltjes door op de laatste training Peter Delorge uit te nodigen.
Jorn, Jonas, Niels, Brecht en Jarne mochten aan de kapitein van STVV hun voetbal kunstjes laten zien. Achteraf mochten ze nog wat vraagjes stellen en kregen ze elk een mooie poster met handtekening mee naar huis. 

 

Zoek in Stokrooie.be

Onze sponsors

Dagelijkse Weersvoorspelling voor Stokrooie

VRT NWS

Russische hackers treffen 270 Belgische bedrijven via lek bij cybersecuritygigant Fortinet: "Dit kan gewoon echt niet"
Bij een grootschalige Russische cyberaanval begin dit jaar zijn minstens 270 Belgische bedrijven en organisaties getroffen. Dat blijkt uit een analyse van cyberbeveiligingsbedrijf Secutec. Bij ruim 100 van die bedrijven liggen de inloggegevens nog steeds online te grabbel. Secutec-CEO Geert Baudewijns roept in Terzake op tot meer waakzaamheid.
>> meer lezen