Vlaanderen Vakantieland in Stokrooie

Zaterdag 27 en zondag 28 maart 2010 viert het televisieprogramma Vlaanderen Vakantieland feest in Hasselt. Ook Stokrooie zal deelnemen aan dit feestprogramma. We werden door de organisatie aanvaard met onze rondwandeling door het bewegwijzerde natuurgebied De Groene Delle in Stokrooie.

Er zijn twee wandelingen voorzien met deskundige gids: zowel op zaterdag als op zondag, telkens om om 13.30 uur. De deelnemers komen uit heel Vlaanderen.

Zin om zaterdag of zondag met Vlaanderen-Vakantieland mee te wandelen in Stokrooie? Afspraak om half twee afspraak aan de terminus van bus H3 (kruispunt Waterlozestraat/Pikanshoefstraat, tevens start Stadswandelweg). Vooraf reserveren is niet nodig.

Info: Erik Van den Abbeele (0479/446103)

Beluister reportage over Stokrooie tijdens Middagpost - Radio 2

Op 25 maart 2010 tijdens het programma Middagpost op Radio-2 Limburg maakte Radio-2 een reportage over de wandelweg doorheen de Groene Delle en dit in het kader van het feestweekend van Vlaanderen Vakantieland. Beluister de reportage, klik hierboven op de playtoets.

Zoek in Stokrooie.be

Onze sponsors

Dagelijkse Weersvoorspelling voor Stokrooie

VRT NWS

Belgen laten X massaal links liggen: sociaal netwerk verliest miljoen Belgische gebruikers in anderhalf jaar
In amper anderhalf jaar tijd is sociaalnetwerksite X meer dan 1,1 miljoen Belgische gebruikers kwijtgespeeld, of een derde van het totaal. En niet alleen in België kalft het aantal X-gebruikers fors af, ook in de rest van Europa is de achteruitgang groot. Zo groot dat X vandaag minder Europese gebruikers heeft dan vóór de overname door miljardair Elon Musk in 2022.
>> meer lezen