Boulevard in beweging

Op zondag 30 mei 2010 wordt in Hasselt de Groene Boulevard en de binnenstad van 12 tot 19 uur verkeersvrij gemaakt. De meeste activiteiten concentreren zich op de Groene Boulevard, de stedelijke musea en het Kolonel Dussartplein.

Er is heel wat muziek te beluisteren, het Modemuseum verwelkomt je met Beauty & Mode, en er staat ook een spiegeltent in het Modemuseum. Op de Boulevard kan je fietsen, joggen, skaten, skeeleren, wandelen of steppen. En op het kolonel Dusstartplein staat de WATT roadshow waarbij je kan kennismaken met alternatieve brandstoffen en mobiliteit.

Programma Kolonel Dusstartplein:
1. Nordic Walking: initiatie.
2. Skeeler- skate: intiatie – ontlenen van materiaal.
3. BMX –MTB: intiatie-ontlenen van materiaal.
4. Graveren & laten nakijken van fietsen..
5. Ontlening van hartslag meter voor geïnteresseerden.
6. Zumba.
7. Info stand Virga-jesse Feesten.
8. Capoeira.
9. Driewielerrun & gocart run.
10. BMX groot en klein.

Er wordt ook gesport en gedanst op de Groene Boulevard.

Tekst: Theo Vallons
Foto: hasseltlokaal

 

meer info

Zoek in Stokrooie.be

Onze sponsors

Dagelijkse Weersvoorspelling voor Stokrooie

VRT NWS

Waarom Israël nu Iran aanvalt: is het doel een regimewissel?
Kort na de start van de Israëlische aanval op Iran zei premier Netanyahu dat Operatie Rijzende Leeuw noodzakelijk is om “de Iraanse dreiging voor het overleven van Israël terug te dringen”. Uren later sprak Netanyahu de Iraanse bevolking rechtstreeks toe. Is een regimewissel in Iran het ware doel van deze aanval?
>> meer lezen