Activiteiten 2025

1 mei openluchtmis kapel Hamelheide

Op 1 mei begint de Mariamaand. Om 10.30 u vindt een openluchtmis plaats aan de kapel Hamelheide. Vanaf 8.30 is er geen autoparking beschikbaar bij de kapel, maar auto's kunnen worden achtergelaten langs de Goorstraat.

Fietsers kunnen tot aan de kapel rijden, waar fietsenrekken aanwezig zijn. Voor minder mobiele bezoekers zijn rolstoelen voorzien, en vrijwilligers helpen hen naar de kapel. Iedereen is van harte welkom, en we hopen op prachtig weer!

Tekst en foto: Theo Vallons

Stilaan naar Pasen

De parochies van Hasselt-West maken zich klaar voor de Goede Week. Op de lijst staan voor de hele week verschillende locaties om bij aan te sluiten.

 

Wij wensen iedereen een Zalig Pasen. 

Tekst: Theo Vallons

 

Tijdelijke verhuis ivm restauratie kerk van Kermt

De start van de werken in de kerk van Kermt is voorzien op 17 maart, met voorafgaandelijk voorbereidend overleg. Daarom zal vanaf begin maart de kerk voor liturgische vieringen niet meer volledig kunnen gebruikt worden. De Parochieraad en het Kerkfabriek Kermt hebben samen gezeten met de pastorale Eenheid Sint-Elisabeth over waar de liturgische vieringen kunnen doorgaan met de feestdagen. De gewone vieringen op zondag 9u30 gaan door in de weekkapel van de kerk van Kermt. Andere vieringen kunnen in kerken van Tuilt of Stokrooie. De werken zullen duren tot  einde 2025.

Meer informatie kan je vinden op www.Hasselt-West.be   

 


Tekst: Theo Vallons

Zoek in Stokrooie.be

Onze sponsors

Dagelijkse Weersvoorspelling voor Stokrooie

VRT NWS

Meerwaardebelasting moet middenklasse sparen, maar wie is dat precies? En wanneer behoor je tot 'de rijken'?
De federale regering wil met de meerwaardebelasting de sterkste schouders doen bijdragen en de middenklasse sparen. Maar wie zijn die sterkste schouders? En wie behoort precies tot die middenklasse? “We zijn vaak rijker dan we denken”, zegt econoom en filosoof Antoon Vandevelde.
>> meer lezen